*Timulia* Skrevet 30. mai 2008 #1 Skrevet 30. mai 2008 Guttebass er 6 uker. Synes det er så vanskelig å vite hvor mye jeg skal ha på han om dagen? I dag har han kortermet body og tynn sparkebukse, tok på tynn jakke under dyna da vi skulle følge storesøster til barnehagen. Har fått en del kule dresser med korte bein i fødselsgave, men er han litt liten til å kun ha shorts? Blir det for kaldt?
*ale* Skrevet 30. mai 2008 #2 Skrevet 30. mai 2008 Nå vet ikke jeg hvor varmt du har det der du bor.... Men er det borti 25 grader så er en bommullsbody med korte ermer nok. Og en liten solhatt... Baby skal være i skyggen uansett, så blir han kjølig på bena legger du bare et lett helseteppe over..
Pysa Skrevet 30. mai 2008 #3 Skrevet 30. mai 2008 kjenn i nakken. på veldig varme dager er det nok med en kortermet body.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå