Bare jeg er meg :o) Skrevet 29. mai 2008 #1 Skrevet 29. mai 2008 Ble sendt rett på sykehuset med svelgeproblemene til gutten min. Til sammen 5 avd på to forskjellige sykehus...phu. Flydd og flydd og mye venting. Nå sover han heldigvis.Det som er best av alt er at han er roligere og ikke så redd.
Gjest Skrevet 29. mai 2008 #2 Skrevet 29. mai 2008 Fant de ut av noe da ? Eller har de noen teorier ? Høres ut som en slitsom dag for dere alle ja.
ops-We-did-it-again. Skrevet 29. mai 2008 #4 Skrevet 29. mai 2008 uffda, hørtes ikke kjekt ut. Fant de ut noe eller?
Bare jeg er meg :o) Skrevet 29. mai 2008 Forfatter #5 Skrevet 29. mai 2008 Etter mye styr ble han sendt på røndtgen siden han var så redd at legen ikke fikk tittet i halsen hans. Han satte maten i halsen på tirsdag og har siden det ikke klart å svelge.Så jeg var redd det satt noe langt nedi der.Men det gjorde det ikke.Han har fått et "risp" i spiserøret.Det er vondt og har gjort at han ikke tør å svelge.Han føler han blir kvalt og er selvfølgelig redd for å sette fast igjen. Men ble også klart at han er "trang" i svelget sitt.Trolig vært dette hele livet....Han har alltid tygd lenge og tatt små biter. Så vi må tilbake på gastroskopi senere.Da med full narkose.For det værste har vært at han er så redd.Det river i mamma hjerte når jeg ser frykten han har. Nå håper jeg han får i seg mat igjen...han er så tynn fra før. Kan i hvertfall senke skuldrene litt...for det er ikke noe "i veien" der.
Gjest Skrevet 29. mai 2008 #6 Skrevet 29. mai 2008 Stakkars lille gutt da. Klart han ble redd, kan jeg godt forstå. Hvor gammel er han? Håper han snart er bra igjen, og mamma får ha ekstra olje og fløte i maten og feite han litt opp
Bare jeg er meg :o) Skrevet 29. mai 2008 Forfatter #7 Skrevet 29. mai 2008 Han er 7 år. Hehe...ja det spørs om han spiser da.Nytter ikke å lure når dem er så store vettu )
Gjest Skrevet 29. mai 2008 #8 Skrevet 29. mai 2008 Semulegrøt kokt på H-melk, med en klatt smør og litt fløte i Sauser med fløte og olje Her er grøt en sikker vinner når ungene er småspiste. Men det er jo ikke hverdagskost da. Og så saftis, lindrer en sår hals ;-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå