Gå til innhold

1. Hvor ofte onanerer dere? 2. Får dere orgasme v/onanering?


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

... og hvor onanerer dere?

 

HI

Skrevet

Hmm.. Får det ikke helt til sånn helt vanlig med fingra så bruker enten en vibrator som oftest i senga, eller når jeg dusjer så er strålen fra dusjhodet ganske til hjelp:P

Skrevet

Hvor mye har dere krav på å vite her inne,tror dere?

 

haha,ser for meg en tenåringsgutt kose seg litt på forumet vårt ;)

Skrevet

jeg og lurer på hvorfor du vil vite det?

 

en ting er spm. ang sex i sv.skap og etter fødsel.. men alle disse andre veldig private og intime innleggene deres..

 

jøss

 

nei jeg er ikke prippen.. men sånt snakke jeg med folk jeg kjenner om, ikke randoms..

Skrevet

Nei vettumeghva, det får du ikke vite anonym ;o)

Skal ALT legges ut til allmenn skue her???

Skrevet

Tror også det både er tenåringsgutter og jenter som får tilfredsstilt sin nysgjerrighet her inne....eller teite mødre

Skrevet

jepp får orgasme hver gang..men mere får du ikke vite ;)

Skrevet

herregud, så lenge vi er anonyme, så gjør det da ingenting å svare:) PRIPNE DAMER! dessuten, hadde dere så mye imot dette innlegge så hopp over det da vel??!?! ja, jeg gjør det ikke så ofte nå lenger, etter svangerskapet, men prøver å skjerpe meg. Men jeg gidder liksom aldri.. hehe. Ehm, jeg gjør det som oftes i sengen ja, eller i sofaen når alle har lagt seg:)

Skrevet

Er da ikke prippen bare fordi jeg ikke vil svare på det der?

Skrevet

det skjer ikke så ofte egentli. men om det hender så er det i sengen eller i dusjen=) å da bruker jeg vibrator, men noen ganger bare fingrene. det går hver gang.

Skrevet

Eller man kan svare:

Ja, tusen ganger i året sånn ca.

Kommer et partre ganger hver eneste gang.

Pluss at jeg har sex med mannen hver 4.time.

 

 

Skrevet

Det varierer hvor ofte.

Jeg gjør det som regel i sengen, sofan eller dusjen.

Bruker fingrer, vibrator osv..

Helt ærlig så klarer jeg meg ikke BARE med 1 orgasme, jeg har som oftes 3 til 5 orgasmer etter hverandre! Til jeg er tilfredstilt :)

Skrevet

Vet ikke hvor ofte jeg gjør det.. Et par ganger i uka, tenker jeg. Gjør det der det passer seg.. Senga, dusjen.. Enten med fingre eller vibrator :) Og jepp, det går hver gang!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...