Gå til innhold

noen som kan gi meg et svar på dette???


Anbefalte innlegg

Gjest elissa2
Skrevet

svangerskapspenger....fra nav.....hvordan fungerer dette??

Jeg får ikke lov av jordmor og lege å jobbe mer en ca 45-50%.

de sa jeg skulle søke om svangerskapspenger for de resterende 50% jeg da ikke kan jobbe?

dette skal vel dekke, slik at jeg får samme utbetaling som jeg vanligvis hadde hatt om jeg var i arbeid???? er det noen av dere som vet noe om dette???

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Dette lurer jeg også på. Håper noen kan svare..

Skrevet

Jeg får svangerskaps penger og får samme lønn som om jeg skulle ha vært i arbeid. Arbeidsplassen min forskutterer lønna mi og får etterbetalt av NAV

Gjest elissa2
Skrevet

tusen takk for svar. men hvordan vil dette fungere ettersom jeg varierer i lønn?? jobber som servitør og bartender, og har altid samme anntall vakter i mnd, men kveldsvakter og nattjobbing er så klart bedre betalt en ei dagvakt er, blir dette utregna da, sånn gjennomsnittlig inntekt siste mndene?

Skrevet

Du må sende inn flere lønnslipper, evt selvangivelse som dokumentasjon på inntekt over lengre tid, og så regner de ut et snittbeløp tror jeg.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...