Gå til innhold

Mat/mme eller ikke....til lille på 9 mnd.


Anbefalte innlegg

Skrevet

Min lille gutt har ganske nettopp sluttet å amme...ble bare mer og mer uinteresert i pupp. Så da fikk han et par flasker mme, noe som var kjempepopulært...til og begynne med, nå vil han IKKE ha. Brekker seg. Ser ut til at han er lei grøt også. Er veldig glad i i middag og frukt.

 

Men jeg tenker jo på om han trenger mme, det er jo masse næring han går glipp av uten. Men om han ikke vil ha da?

 

Noen som har opplevd dette...og kanskje har tips..??

Videoannonse
Annonse
Skrevet

hei. gutten min er 10 mnd. men han har ikke drukket mme/mm siden han var 7mnd. han har nektet. så jeg fikk beskjed om å blande i melkepulver i grøten hans. og gi han små ostebiter når han får skive.

Og så drikker han sånn "drikki" fra nestle.

 

Hvis han er lei grøt. så kan du prøve å kjøpe grøt til 12mnd,det gjorde vi når han ble lei for en uke siden. og de likte han veldig godt:)

Skrevet

dytter,sånn at du ser det:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...