Gjest Skrevet 28. mai 2008 #1 Skrevet 28. mai 2008 Min fjerde og siste eksamen ble innlevert i dag. Jeg strøk sikkert, men hurra, slipper å tenke mer på eksamen på en god stund (6 mnd er kjempelenge, altså). Lykke til, til dere som enda holder på. Jeg skal feire med å rydde kåken. Siden mor har vært i eksamensmodus i noen ukers tid og far i huset tydeligvis ikke er så huslig av seg likevel, så ser det mildt sagt helt grusomt ut. Sikkert noen på DiB som hadde ringt barnevernet om de hadde sett boligen, hehe:P
piano♫ Skrevet 28. mai 2008 #2 Skrevet 28. mai 2008 Gratulerer så masse :-) - gratulerer med sommerferie fra studiene! ...og takk og lov for at barnevernet har en _litt_ annen standard enn dib med tanke på hva som er omsorgssvikt. Hybelkaninger spiser ikke små barn. Vin i kveld?
Gjest Skrevet 28. mai 2008 #3 Skrevet 28. mai 2008 Takk takk=) Herlig å være ferdig! Nå er det ferie til midten av august! Mmm... vin i kveld hadde vært noe, den må jeg tenke over=) Du asså, jeg leste om en dame på dib som hadde en nabo hvis søskenbarn ble skambitt av en hybelkanin. Så det kan skje, lissom.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå