2gullklomper Skrevet 28. mai 2008 #1 Skrevet 28. mai 2008 Hvor er Tr da alle testenne er negativ. Jeg hadde sist IKM 17 april. har alltid hatt TR en gag i mnd. Men nå nimmer det seg juni å den har ikke vist tegn til å komme enda. Jeg testa meg på tirsdags morgen. Negativ, men madags kveld testa jeg meg å den blei fort negativ, men når eg kom tilbake var det to kryss. Men kan ikke stole på det. Er det mulig at man kan ha såpass lite hcg i kroppen at det ikke vil slå ut? Eller kan stresse påvirke TR?
Mamma snart :) Skrevet 28. mai 2008 #2 Skrevet 28. mai 2008 Hei Bubba!! Ta en ny CB på fredag. Kan jo hende at den blir positiv og du har lavt hcg??? dra til legen å ta en blodprøve så finner du det ut heøt sikkert hvis testen igjen blir neg.
2gullklomper Skrevet 28. mai 2008 Forfatter #3 Skrevet 28. mai 2008 Hei Pernilla:) Takk for svar! Såg etter jeg hadde skrevet inn dette, att du skrev lignende idag. Du har ikke heller fått TR enda? Vi får håpe den kommer snart så vi kan prøve igjen. Eller håpe Hcg nivået vårt er så svagt det ikke slår ut enda:) Lykke til!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå