Hibbel Skrevet 28. mai 2008 #1 Skrevet 28. mai 2008 ... han irriterer meg altså! Øke avgiften på bensin og diesel fordi eldreomsorg og skoler er viktigere?????? Hva med opera og OL da? MÅ vi ha det??? - Jeg vil heller ha "billig" bensin/diesel jeg......
Anne-B. Skrevet 28. mai 2008 #2 Skrevet 28. mai 2008 Ja, jeg ville heller suse rundt med vinden i håret, nå som jeg er ung, ikke så farlig om jeg ligger og råtner på et gamlehjem når jeg blir gammel, for da kan jeg jo tenke tilbake på alt jeg har gjort som ung. Det får holde, det.
prekæs Skrevet 28. mai 2008 #3 Skrevet 28. mai 2008 Nei, kan du skjønne det? OL blåser jeg vel egentlig i, men må jo si at OL på Lillehammer virkelig samlet folket...og det er klart...vi burde bygget en opera av moelvenbrakker. Hadde vært flott nok det sånn i innkjørsla til Oslo. Og mormora di kan jo bo hos deg...så sparer staten de kronene.
tresøtesmå-torødogenblå Skrevet 28. mai 2008 #4 Skrevet 28. mai 2008 Trenger ikke tenke på hva som skjer når vi blir gamle, vet dere! Bare vi setter ned bensin- og dieselprisen blir vi jo lykkelige. Og alle vet at det er bedre med et kort, lykkelig liv enn et langt, ulykkelig et.
blittmamma07 Skrevet 29. mai 2008 #6 Skrevet 29. mai 2008 Slutt å mas om den derre bensinen! Vi har råd til å kjøpe den, hvis ikke må vi prioritere bilkjøringa og oppnår de akkurat det de vil. MINDRE bilkjøring. Kjør mindre, gå mer. Det kommer kun positivitet ut av det! Heia Jens! PS! Opera må vil ha, OL har vi hatt.
du og jeg og vi to Skrevet 29. mai 2008 #7 Skrevet 29. mai 2008 Nei til gamle! Nei til skole! Nei til kultur!
xxxJulianexxx Skrevet 29. mai 2008 #8 Skrevet 29. mai 2008 Ja eldreomsorg og skoler er faktisk viktigere. Er det så inni hælvete vanskelig å skjønne?
Den drygaste Skrevet 29. mai 2008 #9 Skrevet 29. mai 2008 jeg prioriterer eldreomsorg og barnehager/skoler. hvis eldre omsorgen ryker, sitter jeg uten jobb, noe jeg mest sannsynlig vil slite med i sommer siden vi må flytte jobben sammen med et annet for å spare penger. og barnehager, skoler trenger jeg for å kunne jobbe,så for meg som ikke har bil men SYKKEL og gode sko driter jeg i det. men det der idiotiske operahuset kunne de spart seg!!! marmor meg oppi ræven, de kunne brukt furu! er vi ikke i norge??
Gjest Skrevet 29. mai 2008 #10 Skrevet 29. mai 2008 Jeg liker operabygget, for min egen del i hvert fall!
Gjest Skrevet 29. mai 2008 #11 Skrevet 29. mai 2008 Bensin har folk forresten råd til å betale for, ellers får de gi faen i å kjøre så mye... SYYYT
Den drygaste Skrevet 29. mai 2008 #12 Skrevet 29. mai 2008 jeg skjønner at folk er frustrerte ang bensinprisene, jeg er heldig som bor så nærmt jobben min, men det er folk som pendler flere timer for dagen.og det blir noen kroner i mnd.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå