mamman t go`gutta Skrevet 27. mai 2008 #1 Skrevet 27. mai 2008 Midi på 5 år er ganske pjuskete om dagen; snørrete, trøtt og sliten, litt rød rundt øynene og veldig tungpustet om natta.. Ungen har generelt vært en del dårlig dennen våren. Det at midi er tungpustet er i og for seg ikke helt uvanlig, da alle barna har vært litt plaget av falsk krupp. Men sett i sammenheng med alt det andre, så begynner jeg å lure litt.... Kan jo være pollen...eller barnehagen, da de går i en bondegårsbarnehage. ( krysser alt jeg har for at ungen ikke har blitt alergisk mot dyr...)
Silje og Vaniljebollene Skrevet 27. mai 2008 #2 Skrevet 27. mai 2008 Kan jo være allergi. Syns du bør gå å få ungen testet så han ikke er i en barnehage som trigger allergien.
milk Skrevet 27. mai 2008 #3 Skrevet 27. mai 2008 Høres ut som typiske tegn på allergi. Ta en tur til legen:) Lykke til! Hilsen allergiker
lÅktiHaUDe Skrevet 27. mai 2008 #4 Skrevet 27. mai 2008 Hadde villet fått han testet ja.. Synes det er tegn på allergi
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå