cherry coke Skrevet 26. mai 2008 #1 Skrevet 26. mai 2008 Har ei nær veninne som i det siste har blitt en super pessimist! Alt er galt. Hver gang jeg snakker med henne forteller hun meg hvor slitsom dagen hennes har vært og hvor sliten hun er. Greit hun er tobarnsmor (minste er 3,5 mnd) og har hendene fulle, men come on! Og i tillegg finnes hun ikke interessert i hvordan andre har det. Hun er frisk, har to friske , sunne barn, en snill mann og god økonomi. Men hun klager....... Blir litt smågal og folk som klager for ingenting...Andre som har venner/bekjente som er negative/klager for alt og ingenting?=)
Gjest Skrevet 26. mai 2008 #2 Skrevet 26. mai 2008 Ja, kjenner et par sånne, men jeg orker ikke forholde meg mye til det, så jeg begrenser kontakten veldig når de er sånn... Kan du si det til henne på en forsiktig måte?
cherry coke Skrevet 26. mai 2008 Forfatter #3 Skrevet 26. mai 2008 Ja, det går jo sikkert an. Merker at jeg blir skikkelig irritert og det er lett å bli smittet av slike folk. Har noen bekjente som er på samme måten, og jeg lurer virkelig på om de glemmer helt det de faktisk har å sette pris på. Heheh, så forrsten etterpå at hovedinnlegget mitt virket veldig klagete og negativt=)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå