Gå til innhold

Hva er barnets puls??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Legen min sier at man kanskje kan se på pulsen til ungen om det blir jente eller gutt. Er kun de siste ukene i svangerskapet som i så fall kan gi en pekepinn.

Til de av dere som vet kjønnet og som har 4 uker eller mindre igjen til termin: Hva er pulsen til barnet og har den endret seg de siste ukene?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei =)

 

Har målt babyens puls med doppler 9 ganger, etter hva jeg kan telle på skjemaet. (Helt fra starten av sv.skapet) Har ligget på mellom 140-150 hver gang. De to siste gangene har den vært 144 (uke 32+6 og uke 36+0) Venter jente.

Skrevet

140 venter jente

Skrevet

Her har den ligget på 150. Nå sist var den 144. Vet ikke hva vi får, men har jente-følelse. Det var en jm som sa hun syns det så ut som det ble jente utfra hjerterytmen. Er SÅÅÅ spennende dette her :P

Skrevet

Ligget mellom 140-150 venter jente her...har to gutter fra før, lå på det samme da jeg ventet dem også!!:)

Skrevet

HEI!

 

HAR MÅLT PULSEN 5 GANGER,OG DEN HAR LIGGET PÅ MELLOM 138-144.

VENTER EI LITA PRINSESSE:)

Skrevet

Ved siste ctg lå pulsen på 140 - 150. Vi venter ei jente. :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...