Cat78♥VerdensVakresteDatter♥ Skrevet 23. mai 2008 #1 Skrevet 23. mai 2008 Nå må du slutte å tafse på all verdens ting!!
(S)TinkerBelle <3 Skrevet 23. mai 2008 #3 Skrevet 23. mai 2008 *tafser på rumpa til cat78* du ba om det, bare innrøm det!! *ler høyt og lenge*
Cat78♥VerdensVakresteDatter♥ Skrevet 23. mai 2008 Forfatter #4 Skrevet 23. mai 2008 Hehehe, and I loved it!!
(S)TinkerBelle <3 Skrevet 23. mai 2008 #5 Skrevet 23. mai 2008 *raud* ja der kan du se, me and my magic fingers! mohahahhahahaa! andre som vil ha litt?!
Twintipp og himmelblå Skrevet 23. mai 2008 #6 Skrevet 23. mai 2008 Cat78: Sorry for interupting, men hvordan får du mannen din til å kile deg på ryggen til du sovner???? Hø hø, gjør han det frivillig? Du skjønner, det er min o` store drøm!! Krangler et par netter i uka over det ja..
Cat78♥VerdensVakresteDatter♥ Skrevet 23. mai 2008 Forfatter #7 Skrevet 23. mai 2008 Hehe, jeg får kiling, han får tv på soverommet
Cat78♥VerdensVakresteDatter♥ Skrevet 23. mai 2008 Forfatter #8 Skrevet 23. mai 2008 Hoho, nå har du snart tafset på hele dib:) Stumpen min, leksakene til LOTP og boobsa til Riga;)
Twintipp og himmelblå Skrevet 23. mai 2008 #9 Skrevet 23. mai 2008 Uuuuukay:-DD Så det er slik det henger sammen... *hoppe opp og ned for har ikke tenkt på det* Her har vi telling over hvem som masserte\klødde sist, også krangler vi om det et kvarters tid. Jeg skyter ifra meg noen mindre pene gloser og snur skinka til:-p
(S)TinkerBelle <3 Skrevet 23. mai 2008 #10 Skrevet 23. mai 2008 haahaha! kiling på ryggen til du sovner? du høres jo ut som lille du. hun vil helst kiles på armen til hun sover, det kan ta noen timer da ja! *ler* jeg vil helst har massasje hver kveld jeg, det får jeg ikke! *ler* ja, men riga sine boobs var jeg jo ikke medeier i alikevel da siden de ikke var kjøpt og betalt! og hva får deg til å tro at det var lekene til lotp jeg skulle tafse på? hehe..nejda, det var sakene hennes.. mohaha!
Cat78♥VerdensVakresteDatter♥ Skrevet 23. mai 2008 Forfatter #12 Skrevet 23. mai 2008 Twintipp: Alle eksperter mener tv ikke hører til på soverommet, men jeg synes den gjør underverker!! Gubben sovner stort sett før meg da, så jeg ligger og dulter borti han for å holde han våken så han får kilt meg ferdig;) Var det sakene hennes du skulle tafse på stinky?? Haha, gjør jo ikke akkurat deg mer uskyldig det da;) Kan vel tukle litt med boobsa til riga uansett vel:P Bare en fordel at de ikke er allemannseie;)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå