Gå til innhold

Testet i dag, 4 dager før IKM


Anbefalte innlegg

Skrevet

Nå har jeg tyvtittet på dere andre som prøver her inne, liksom ikke turt henge meg på enda. Redd for å bli for opphengt!! Hadde en SA/MA uke 11 sist oktober, tok en pause men har nå prøvd siden mars på en ny spire. Har akkurat tatt en test, har ikke IKM før mandag, men klarte ikke holde fingrene fra testen... Den var positiv!!!!!!!!!!!!!!!!! Riktignok veldig svak, men positiv!!!!! Håper en strek er en strek, og at spiren sitter denne gangen:-)))))))))) Jeg er så glad! Skal teste en gang til om et par dager. Masse lykke til til dere andre som prøver! Ser det er mange som skal teste i morgen, følger spent med;-) JAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!! :-)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

gratulerer så mye=) det var kjekt..=)

håper at den sitter denne gangen da...!

masse lykke til fremover..:)

Skrevet

Gratulerer så mye:)

Det var gøy å høre.

Skrevet

Heeey, gratulerer så mye!!! Og masse lykke til fremover, skal krysse fingrene for at det går bra denne gangen! Vet hvordan det er å miste, ikke særlig morro nei.

Kos deg og ta det med ro fremover:))

 

Klem

Skrevet

Gratulerer så utrolig masse:))Gøy å teste positiv så lenge før ikm! Det blir februar!? Fin mnd det der:)

Skrevet

Takk takk alle sammen:-) Ja, det blir termin helt i begynnelsen av februar. Grue/gleder meg til ukene fremover. Blødde fra uke 8- 11 sist som endte i ma/sa, så blir noen nervepirrende uker fremover. Blødde også litt med førstemann, men det gikk jo bra. Skal prøve å nyte det:-) Spire hold deg fast!!!!!!!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...