Jelly Belly Skrevet 22. mai 2008 #1 Skrevet 22. mai 2008 Og etter alt å dømme skjuler det seg en perfekt liten JENTE i magen min!!
Lofotjenta og gull nr.5 på tur Skrevet 22. mai 2008 #2 Skrevet 22. mai 2008 Gratulerer så mye med jenta!!
*påveitilåbli4barnsmamma* Skrevet 22. mai 2008 #3 Skrevet 22. mai 2008 åhhh. Gratulerer;-) Det er veldig stas med jente. Vi skal ha nr 2 nå, og begge deler er velkomment. Jeg håper litt ekstra på ei jente til kanskje;-)
Lykkeli & gla ♥ jentene mine ♥ Skrevet 22. mai 2008 #4 Skrevet 22. mai 2008 Grattis!! Så utrolig digg å få vite at alt er ok, og gøy m jente da=) Skal selv på UL imorgen, og gleder meg så sinnsykt! Skal på Riksen, var d ikke der du også har fått fødeplass?
Jelly Belly Skrevet 22. mai 2008 Forfatter #5 Skrevet 22. mai 2008 Jo stemmer det!! Så jeg var der idag! Du burde glede deg.. Kjempehyggelig jordmor, og deilig med UL-skjerm i taket så du bare kan ligge rett ut å se opp! Hun spurte om vi ville vite kjønn først, for da skulle hun se spesielt etter det! Og hun fortalte lissom alt hun så og ja, i det hele tatt knallflott!! Litt ekkelt når hun sa hun ikke kunne garantere at barnet vårt var friskt, men skjønner jo det.. Bare ekkelt å høre. Heldigvis sa hun at alt så bra ut da!! Da hun skulle se etter kjønn drev hun å lette, så sa jeg at jeg ikke så noen penis/pung. Hun sa at nei, kanskje det ikke var en penis der og om det var det jeg hadde trodd jeg ville få se. Sa at jeg hadde værst sikker på at det var jente, og da smilte hun og sa at "ja, det ser ut som det er det ja!!"
temine Skrevet 22. mai 2008 #6 Skrevet 22. mai 2008 Jeg var og i dag, så herlig så herlig:) Vi får en gutt vi da, og det var virkelig ikke vanskelig å se:) Lykke til:)
Jelly Belly Skrevet 22. mai 2008 Forfatter #7 Skrevet 22. mai 2008 Hmm.. Da jordmor fant det som var kjønnslepper og sånn synes jeg egentlig det så mest ut som en liten penis. Men regner med hun har mer peiling enn meg..
Lykkeli & gla ♥ jentene mine ♥ Skrevet 22. mai 2008 #8 Skrevet 22. mai 2008 ÅÅÅ, nå gleder jeg meg enda mer! Håper hun jordmora jeg får er like hyggelig og forklarer like mye som hun du hadde! Hvor lang tid tok selve UL? Og spiste du / drakk du noe søtt først, m tanke på aktiviteten der inne? Er litt bekymra for at den bare vil ligge stille m ryggen til, sånn at vi ikke får sett kjønn..er så spent på d, hehe;)
temine Skrevet 22. mai 2008 #9 Skrevet 22. mai 2008 Vi fikk ett bilde der vi ser nedenfra. Ser lårbeina, og mellom de to ser man tydelig en pung og en penis utenfor der igjen. Så det flere ganger under undersøkelsen og. Sist når jeg hadde jente i magen ble jeg aldri helt klok på det der. De sa at man skulle se tre streker og en klitoris eller noe, men jeg så aldri det. Måtte nesten bare stole på jordmora ja:)
Jelly Belly Skrevet 22. mai 2008 Forfatter #10 Skrevet 22. mai 2008 Hehe.. Jeg var veldig ivrig, så jeg hadde time klokken 11 men var der litt før halv ti! Så vi spiste frokost i cafeen og så unnet jeg meg et skolebrød.. Drakk 1 liter vann mens vi ventet også, så regner med sukkeret ble ganske vannet ut! Tror ikke du skal bekymre seg i det hele tatt, jordmoren får sett det hun vil! Babyen vår kunne gått ligget litt mer stille så hadde vi fått bedre bilder.. men klager ikke! Vi fikk se på babyen i litt over en halvtime.
Jelly Belly Skrevet 22. mai 2008 Forfatter #11 Skrevet 22. mai 2008 Hmm.. Jeg hadde også hørt om disse 3 strekene, men jeg så aldri de. Men JM pekte og forklarte at der var kjønnsleppene og sånn, men som sagt synes jeg det så ut som to testikler med en penis i midten. Men igjen, hun har vel mer peiling enn meg..?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå