Gjest Skrevet 22. mai 2008 #1 Skrevet 22. mai 2008 fordi jeg visstnok skal ha fylt bensin på bensinstasjonen og ikke betalt... Kan ikke skjønne det, jeg betaler omtrent alltid med kort på pumpen. Jeg bor på et veldig lite sted, og det blir jo så flaut å komme dit igjen:-s
Vålerenga12 m/ 3 små Skrevet 22. mai 2008 #2 Skrevet 22. mai 2008 Dette skjedde meg en gang også. Jeg stakk krtet inn, fylte bensin og kjørte. Heldigvis kjørte jeg bare 20m unna fordi Daniel skulle få løpe seg en tur. Da kom dama ut og sa at det ikke gikk gjennom, så da betalte jeg kontant.
Gjest mphs Skrevet 22. mai 2008 #4 Skrevet 22. mai 2008 Jeg fikk faktisk brev fra de på en regning fra sykehuset for at jeg hadde vært inne og fått ungen. Det var selvfølgelig feil men jeg ble ganske overasket at jeg fikk brev om inkasso uten å ha fått noen regning først.
Vålerenga12 m/ 3 små Skrevet 22. mai 2008 #5 Skrevet 22. mai 2008 Jeg vet at jeg hadde penger på kortet mitt den gangen, så kunne kanskje være en teknisk feil eller noe.)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå