Gjest Skrevet 22. mai 2008 #1 Skrevet 22. mai 2008 kan de etter 6 mnd prøvetid si at jeg ikke får jobben alikevel pga mye fravær? har en kronisk sykdom som de visste om, men er innkalt nå pga mye fravær og fremtidsutsikter... mmm
iznogood Skrevet 22. mai 2008 #2 Skrevet 22. mai 2008 ja, de kan jo sånn sett det. men når de vet du har en kronisk sykdom og skal snakke om fravær - så lurer de muligens på om de kan tilrettelegge bedre for deg? er det en IA bedrift?
Gjest Skrevet 22. mai 2008 #3 Skrevet 22. mai 2008 ja det er en ia bedrift..er så redd for at de skal si at de ikke trenger meg alikevel : (
Gjest Skrevet 22. mai 2008 #4 Skrevet 22. mai 2008 Hmm.....siden de har kalt deg inn til et møte så kansje de vil forsøke å legge til rette for å gi deg en sjanse... Er lov å håpe i hvertfall.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå