Gå til innhold

Vanlig med væske i brystene så tidlig?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er 20+6 og i går kveld merket jeg væske fra ene brystet. Er dette vanlig så tidlig? Synst det var litt væl tidlig jeg da. Andre som sliter med dette? Kan det bli mye etterhvert eller er det bare litt av og til?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

jeg og fikk dråper så tidlig.. tror det er helt vanlig ja.. er 29 uker nå, og det er ikke mer enn de dråpene enda heller..

 

noen får mye etterhvert, spes om man klemmer på brystene hver kveld, men her kommer ikke noe mer...

Skrevet

Det var godt å høre, ble litt bekymret. Hadde ikke forventet det så tidlig:)

Skrevet

Ja,kan klemme ut kvar dag..Mykje blankt,men anelse kvitt og...Men fekk dette for eg blei gravid,litt etter eg slutta paa pillo,.

 

Er forresten 15+4

Skrevet

Har fått det tidligere denne gangen enn i de andre svangerskapa. Er nå 20+1 og har hatt det ca en uke.

Skrevet

Jeg fikk det i uke 17..

 

Bare unngå å klem ut og sånn, for da starter vist melkefabrikken på ordentlig.. det som er inni der er vist en slags råmelkforgjenger.. ;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...