gulda Skrevet 21. mai 2008 #1 Skrevet 21. mai 2008 Babyen min på 3,5 måned er ivrig etter å opp. Hvis han sitter på fanget vårt lent inntil oss, så setter han seg helt opp for egen maskin, slik at han ikke lenger har støtte. Bruker bare en "situp-bevegelse" for å komme opp i sittende. Føler det er litt tidlig for den lille ryggen å sitte, men det er kanskje helt normalt for alderen? (Har rett og slett ike peiling på hva som skjer når..). Hørt at de er sterke nok når de setter seg opp selv, men han kan jo ikke sette seg opp fra liggende! Bare når han sitter bakoverlent.. Ikke sånn veldig bekymret, men vil jo ikke ødelegge ryggen til den lille, så pleier å holde ham oppe med hendene når han gjør det.
Jewel m/jente får gutt Skrevet 21. mai 2008 #2 Skrevet 21. mai 2008 Sånn er det her og. 3,5 mnd og setter seg opp i fanget. Vil liksom ikke ligge bakover inntil oss lenger. Men det er ikke lenge av gangen. Lurer også på når de kan "sitte selv" i sofa eller i vogna.
Gjest mphs Skrevet 21. mai 2008 #3 Skrevet 21. mai 2008 Når de setter seg opp fra gulvet ved kun egen hjelp kan de sitte.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå