Gjest Skrevet 21. mai 2008 #1 Skrevet 21. mai 2008 Nå ser det ut til at vi må ta ned sprinklene fra senga, Marius er 18 mnd, men klatrer over alt...På fredag falt han stgt fra gyngestolen og slo seg fælt i munnen, rett på legevakta.Men de kunne ikke gjøre noe, det må bare gro. I går våkna han opp fra middags luren og klatra over senge kanten, desverre falt han og slo opp igjen såret fra fredag.Blodet spruta.. Men nå kjenner jeg at jeg ikke takler nervepresset med å ha sprinklene oppe,så da får gutten få storegutt seng allerede......Minstemann begynner å bli stor.
Attpåklatten :-)™ Skrevet 21. mai 2008 #2 Skrevet 21. mai 2008 Ja, det er da vi må innse at de ikke er de små babyene lenger!!! Her har frøkna for lengst skjønt klatretrikset ut av sengen, så vi har gitt opp. Hun legges i vår seng og vi løfter henne over. Men etter sommeren da er det på tide med ny seng ja:-)
Gummelillan Skrevet 21. mai 2008 #3 Skrevet 21. mai 2008 Jepp, bedre å ta alle leggerundene utover kvelden, enn av ungene slår seg helseløse. Her går det fortsatt stort sett greit, men minstesnupp har kunngjort både høyt og tydelig at hun vil ha stooor seng hun også i likhet med søstrene.
Gjest Skrevet 21. mai 2008 #4 Skrevet 21. mai 2008 Ja,han klatremusa di,ha er jammen meg en tøffing ;o) Her er det fremdeles greit.Han prøver ikke klatre over.Rart igrunn,for han klatrer jo ellers overalt...Men tutstompen ligger så søtt å sover frem til jeg haler han opp. ;o) Gruer til det blir sengbytte jeg....Da vet jeg jo aldri hvor jeg finner han,hehe
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå