Anonym bruker Skrevet 21. mai 2008 #4 Skrevet 21. mai 2008 Haha, morsomt. Her er det Kosepuppen og Monsterpuppen...hehe..han er rar den mannen min,
Anonym bruker Skrevet 21. mai 2008 #5 Skrevet 21. mai 2008 Han har ikke noen spesielle navn for dem. Men jeg har fått klar beskjed om at det er HANS pupper, jeg bare oppbevarer dem for han! Han er litt fornærmet fordi han må vike plassen for babyer som skal ammes, men han gleder seg som en liten unge til jeg er ferdig med ammingen.. hahaha..
Anonym bruker Skrevet 21. mai 2008 #6 Skrevet 21. mai 2008 Har ingen navn på de, men jeg har fått streng beskjed om at jeg får ikke slanke vekk de hehe. Jeg har nemelig lyst å gå ned 5 kg Spørs om det blir så populært visst puppene blir slanket også hehe
Anonym bruker Skrevet 21. mai 2008 #7 Skrevet 21. mai 2008 Ikke noe navn, men de er HANS SINE PUPPER, gutten bare lånte dem så lenge det var melk der.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå