Sylwania Skrevet 21. mai 2008 #1 Skrevet 21. mai 2008 2 åringen min klager på vondt i armer og bein, men legen finner ingenting. Det srtartet for noen uker siden når hun hadde feber, men den er jo over nå. Kom til og tenke på om det kunne være voksesmerter?
Gjest Skrevet 21. mai 2008 #2 Skrevet 21. mai 2008 Min gutt strakk seg veldig i en periode - og han fikk voksesmerter. Han klaget også over vondt i ryggen. I denne perioden følte jeg han snublet i alt som var mulig å snuble i.
Candy girrrl Skrevet 21. mai 2008 #3 Skrevet 21. mai 2008 Ja det er ganske normalt. Mine klager også over det. Jeg husker veldig langt tilbake. 2-3 årsalderen. Husker jeg hadde store smerter. Trodde seriøst, da, at jeg hadde en alvorlig sykdom og kom til å dø hehe.. Men på den annen side så skal man ikke avfeie alt og si at det bare er voksesmerter. Så ta det opp med legen uansett.
Sylwania Skrevet 21. mai 2008 Forfatter #4 Skrevet 21. mai 2008 varte det lenge ca? Legen fant som sagt ikke noe unormalt med henne. Hun leker og er blid og plutselig får hun vondt i foten feks. Hun elsker utelek men nå i det siste har jeg for det meste båret på henne ute.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå