Gå til innhold

jippi:)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg var så sikker på jeg kjente noe som beveget seg i magen!!

Men kansje det bare var luft?

Noen som har kjent liv så tidlig? Er ca11+6..

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

jeg vil tro at det du kjente var luft. når du er elleve uker på vei er fosteret 5-10 gram og 41-52 mm i følge babyverden. tror nok du må vente noen uker til før du kjenner babyens spark..

Skrevet

hmm syns selv jeg kjente noe i dag selv jeg. kjentes ut som noen knipsa meg rett over skambenet fra innsiden. Det var IKKE luft, men det kan ha vært en muskelsammentrekning eller no. Var ialle fall en følelse jeg skal kjenne mer etter i tiden som kommer! Kjente liv i uke 13-14 med førstemann, regner egentlig ikke med å kjenne så tidlig denne gangen men!

Skrevet

Jeg er 11 uker selv forresten! Ialle fall nesten :-)

Skrevet

Det var nok det.. Litt kilende luft..

 

 

 

Skrevet

Kjente ganske tidlig sist jeg også. Gleder meg sånn til å kjenne noe der inne, så kommer vel til å innbille meg at all luft å muskel aktivitet er babyen helt til den faktisk sparker!

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...