Gå til innhold

Flere med astmabarn? Erfaringer? samme som småtroll 0-1 år


Anbefalte innlegg

Skrevet

snuppa sliter med astmaanfall når hun får luftveisinfeksjoner. Hun er kun plaget når hun har luftveisinfeksjon, ikke ellers, hun går på forebyggende medisiner. Noen med liknende erfaringer?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Uff ja, har det akkurat sånn her vi også. Begynte når hun var 4 mnd. Virkelig skummelt... Nå er hun straks 1 år og sliter fortsatt når hun blir forkjæla og når hun baser og kjaser for mye rundt..... Har også forebyggende og ventoline til bruk ved anfall.

Skrevet

Snuppa vår er 13 mnd, begynte når hun var 8 mnd, da hadde hun RS viruset.... blæ.... Vi har også ventoline, men er ikke alltid det fungerer, da må vi på sykehuset eller legevakten, kommer ann på hvor dårlig hun er.

 

Hva tenker du om barnehage til din? Vi har plass, men regner med at vi søker permisjon til neste vår....

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...