viny Skrevet 20. mai 2008 #1 Skrevet 20. mai 2008 Hei alle sammen. Nå trenger jeg virkelig hjelp. I går testet jeg positivt på en g-test ved navn unitest og da jeg for sikkerhetsskyld skulle ta en ny test i dag av samme merke var den rimelig negativ, hvordan går det an. Ingen tegn på at tr er i anmarsj heller . Er det noen som kan hjelpe meg litt med dette og gi meg et lite håp. Klem fra viny
Håperogtror Skrevet 20. mai 2008 #2 Skrevet 20. mai 2008 Hei! Jeg kan dessverre ikke hjelpe deg der, men håper noen andre kan! Har du mulighet for å skaffe deg Clear Blue? Den skal visst gi pålitelige svar, har jeg hørt. Lykke til x 1000!
♥♥Vilsågjerne♥♥ Skrevet 20. mai 2008 #3 Skrevet 20. mai 2008 Tok du begge testene på morgenurin? Jeg ville nok fått tak i en ny test ) Ønsker deg lykke til Viny !
viny Skrevet 20. mai 2008 Forfatter #4 Skrevet 20. mai 2008 Nei gjorde ikke det. Men nå i formiddag tok jeg en quick respons og den var positiv. De har ikke cb her hos oss. Den var rett nok svak men jeg vet fra før at jeg danner hcg sent og er bare på dag 28 . Den var tydelig ihvertfall. Nå satser jeg på at den er rett. Klem fra viny
Tobarnsmamma!!! Skrevet 21. mai 2008 #5 Skrevet 21. mai 2008 Dette er da fantastisk, Viny! Gratulerer!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå