Anonym bruker Skrevet 19. mai 2008 #1 Skrevet 19. mai 2008 Er ikkje venner med foreldra så veit ikkje heilt om eg skal invitere vennane til gutten min fra barnehagen. Hva gjør dere??
mai mammaen til to Skrevet 19. mai 2008 #2 Skrevet 19. mai 2008 jeg inviterte to stk nå til 2 års dagen.men de er naboer begge to. hun ene moren prater eg masse med fortiden siden vi er mye ute på lekeplassen. og hun andre moren har jeg pratet litt med innimellom. var kjempe kjekt å ha dem på besøk. eg har sagt at vi skal invitere dem inn til oss igjen snart. for snuppa syns det var kjempe stas..
Anonym bruker Skrevet 24. mai 2008 #3 Skrevet 24. mai 2008 Nei, har ikke gjort det. Syns det blir nok med bursdagsmarkering i b.hagen + selskap hjemme med venner med barn og annen familie. Tenker det blir full rulle når barnet begynner på skolen mht. å invitere klassen da, så tar det 'rolig' fram til da....,-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå