Anonym bruker Skrevet 19. mai 2008 #1 Skrevet 19. mai 2008 Jeg har hatt en del symtomer som kvalme, stikkinger i magen, trøtthet, frysing og nå i det siste ømme bryster har tatt en graviditets test men den var negativ, men jeg har heller ikke fått noe TR. Ikke noe tegn på den heller. Aner ikke når IKM er siden jeg har hatt hormonspiral. Kan jeg likvel være gravid med negativ test?
Anonym bruker Skrevet 19. mai 2008 #2 Skrevet 19. mai 2008 Eneste tipset jeg har er å gå til legen å ta en test der.. Ta en gu-undersøkelse også (evnt.UL, hvis de har et apparat).. Lykke til da!
Anonym bruker Skrevet 19. mai 2008 #3 Skrevet 19. mai 2008 jeg trodde tester hos legen var de samme som man fikk kjøpt på apotek - altså at de reagerer på de samme stoffer så det ikke er noen vits å ta test hos legen om man har gjort det selv. gu eller ul derimot er jo et alternativ du kan vurdere.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå