bøllefrøene Skrevet 19. mai 2008 #1 Skrevet 19. mai 2008 Hei er det noen her som har en vogn , sån paraply tralle. lurer på hvor en kan kjøpe det rimelig. vil ha en som en kan legge ryggen ned og som en kan sitte i fra 6 mnd. det fins vel både etter hverandre og ved siden av.. noen som har erfaring?? Vi skal reise til thailand til vinterern og det hadde vært kjekt og ikke drasse med den store vognen. Er det forresten noen som har flydd langt med sine tvillinger??
ღMaria har TO prinsesserღ Skrevet 19. mai 2008 #2 Skrevet 19. mai 2008 babytravel har en paraplytrille til 1500kr vet jeg...men mer vet jeg ikke.. kan du ikke skjekke etter på finn.no å slik da...kanskje du finner en billig der..=)
sarp m/ Niklas og Marius. Skrevet 19. mai 2008 #3 Skrevet 19. mai 2008 Vi har en ifra Baby Dan. Den er helt perfekt som reise trille. Der kan ryggen legges helt ned. Tror den kosta 1900, kjøpte den på babyshoop. Har ikke reist så langt med gutta men, var på kypros i høst og det gikk kjempe fint. De var da 9mnd. Eneste er at det er lurt å ha et ekstra sete, selv om det koster litt. Kan være slitsomt å ha en på fanget hele tiden.Og det blir nesten umulig å spise.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå