konemor med gutt+spire:) Skrevet 18. mai 2008 #1 Skrevet 18. mai 2008 Åh jeg er så lykkelig!! så og si hver dag under svangerskapet har jeg fortalt samboeren min hvor mye jeg setter pris på han og det han gjør for meg og at han holder ut med meg på de dagene hvor jeg er skikkelig ille(humørmessig) og ikke er helt oppegåedes. han vil forlove seg men ikke gifte seg da han synest dette er litt skummelt jeg har sagt at det er forståelig og at jeg godt kan vente til han er klar, men at når han frir vil jeg gifte meg innen det første året. har ikke tenkt så mye over dette med forlovelse og giftemål selv om det hadde vert fint for vet hva han synest om det. men nå i kveld gik han inn på nettet og ba meg komme å se. da hadde han designet egen ring til meg med tre diamanter han sier forlovelser skjer i løpet av sommeren og at han vil gifte seg til neste sommer! får ikke vite dato på forlovelsen vår enda da han vil holde dette litt hemmelig og det skal han få lov til jeg er bare så kjempe glad nå vi skal ha et lite bryllup og er kun vi og forlovere som skal vite det gleeeder meg flere som skal gifte seg kommende året?
Gjest Skrevet 19. mai 2008 #2 Skrevet 19. mai 2008 Gratulerer så mye!! Så koselig at han er klar til å ta det neste steget=) lykke til da=) Vi skulle egentlig gifte oss 13.sept i år, men så ble jeg gravid og fikk termin 29.aug, så det ble litt liten margin.. hehe.. Skal gifte oss 13.juni .09 istedenfor.. =)
♥Koseklumpen-3 barnsmor♥ Skrevet 19. mai 2008 #3 Skrevet 19. mai 2008 Gratulerer! Vi skulle ha giftet oss 20.sep i år, men jeg ble gravid med termin 26.aug. Synes det var for liten margin selv her også. Kan jeg spørre hva du mener med lite bryllup? Vi hadde planer om å invitere 40 gjester på restaurant, men nå frister det mer og mer å ta litt mer simpelt lokale og ordne i stand det meste selv slik at det blir billigere. Har lyst å høre om forskjellige alternativer. Vi har ikke råd til å gifte oss neste år med alt som skal skje det neste halve året hvis vi skal bruke de planene vi hadde i første omgang.
♥ DAME Skrevet 19. mai 2008 #4 Skrevet 19. mai 2008 Jepp ) Du ser nok på nicket mitt når jeg skal til alters ))) Og gratulerer med å ta steget helt ut, er virkelig en deilig følelese. Jeg gleder meg vanvittig mye til at han skal bli MIN )))))))))))
Tomtetroll Skrevet 19. mai 2008 #5 Skrevet 19. mai 2008 Gratulere =) Ja, her blir det også gifting. Om 19 dager går jeg opp til alters i den nydeligste brudekjolen jeg har sett med hele slekta tilstede. Så da får jeg drømmeprinsen min
Gjest yrild Skrevet 19. mai 2008 #6 Skrevet 19. mai 2008 Hei og gratulerer :-) Vi er nyforlovet og skal gifte oss september 2009!! Gleder meg, men vi får det trangt økonomisk, så vi prøver å planlegge lite, men fint :-) ...utrloig vanskelig å ikke kunne be alle venner... Klem
litt_hetta Skrevet 19. mai 2008 #7 Skrevet 19. mai 2008 Gratulerer. Vi skal gifte oss 2 august i år, og jeg gler meg masse. Kan tipse deg om babyverden sitt diskusjonsforum. Det har vi egen bryllupsside, hvor vi deler erfaringer, tips og diverse annet. Lykke til!!
konemor med gutt+spire:) Skrevet 19. mai 2008 Forfatter #8 Skrevet 19. mai 2008 Takk for gratulasjoner og gratulerer så mye til dere også vi hadde planer om å bli gravid først nå i juni vi, men har termin i september så er litt tidligere ute hehe når jeg skriver lite bryllup så mener jeg bitte lite jeg får den kjolen jeg vil ha med tilbehør og får velge antrekket hans også men vi reiser til tinghuset med kun forlovere tilstede og tar en tre retters middag på hotellet med foreldre,søsken og forlovere. så vi blir max 15 stykker. sover i bryllups suitten den natta og reiser på 14 dagers cruise dagen etter de som vil drikke og feire oss får gjøre det på egen rekning hehe vi liker ikke særlig store selskap med alkohol og han vil ikke i kirka så vi gjør det bare kjempe enkelt. jeg ville gifte meg samtidig med dåpen, men samboer vil ikke ta oppmerksomheten fra lille jenta den dagen og det synest jeg er helt greit. så lenge jeg får kjolen og mannen så blir det det same for meg hvordan resten er. familien vil nok protestere på dette med at det blir lite og ikke i kirka men det spiller ingen rolle for oss så lenge vi får verandre på vår måte lykke til alle sammen! <3
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå