Franz Skrevet 18. mai 2008 #1 Skrevet 18. mai 2008 Jeg fant den "perfekte" ring hos gullsmeden,ivertfall trodde jeg det,samboer var også enig...meeeeeeen,plutselig oppdaget jeg at ei som vi er på bhg sammen med hadde nesten samme ring vi skal ha ringer i hvitt gull,matt/blank,hun hadde samme modell,bare med hvitt/gult gull Kjenner nesten jeg er litt lei meg,lurer på om vi skal se etter nye ringer? Har ikke omgang med henne til vanlig,men slår av en prat når vi treffes (gamle naboer) ARGH! http://www.oleaas.no/produkt.asp?ProdID=992210213&MenyID=81&path=15,79,81#
Mamman til Mari Skrevet 18. mai 2008 #2 Skrevet 18. mai 2008 Jøss, har det så mye å si? Er det ikke viktigst at dere synes ringene er fine selv - ikke om andre har de eller ikke??
spiren_81 Skrevet 18. mai 2008 #3 Skrevet 18. mai 2008 Ikke tenkt mer på det. Jeg synes du bare skal kjøpe den dere fant.... JA!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå