Gerbera og avleggerne :-) Skrevet 18. mai 2008 #1 Skrevet 18. mai 2008 Vi skal pusse opp rommet til ungene, og er ute etter tips og smarte løsninger. Ungene går på skole (7 og 9 år) og er nødt til å dele rom. Rommet er ikke så stort, og vi skule gjerne hatt noen gode råd ift hvordan innrede slik at de også får følelsen av å ha litt privatliv oppi dette. Og tar også gjerne i mot tips ift fargevalg etc. Hilsen en rådvill
hopplaaa har to guttetroll:) Skrevet 18. mai 2008 #2 Skrevet 18. mai 2008 En hylle eller et forheng til å dele rommet slik at det kan gi en følelse av privat liv. Ville malt i en nøytral farge og heller hengt opp bilder eller plakater de liker. Ville snust litt inne på ikea sine sider for å finne geniale løsninger for oppbevaring ol i små rom. :=)
knøttet 2007 Skrevet 18. mai 2008 #3 Skrevet 18. mai 2008 Bonytt nr 5/08 har en side med tips ang gutt og jente dele rom. Lure løsninger. Nå er det et rom på 20 kvm det er snakk om da!
Gerbera og avleggerne :-) Skrevet 18. mai 2008 Forfatter #4 Skrevet 18. mai 2008 Takk, jeg får lete opp Bonytt :-) Rommet til ungene er bare 12 kvm og rektangulært, med inngangen på den ene siden og vinduet på den andre, så det blir litt komplisert å dele av, liksom.
lillesøster skal bli storesøster Skrevet 18. mai 2008 #5 Skrevet 18. mai 2008 men det mnå jo gå ann å sette inn en romdeler eller noe. At døra er på ene siden må de jo bare akseptere å gå igjennom det ene rommet.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå