White*Angel Skrevet 17. mai 2008 #1 Skrevet 17. mai 2008 Hei hei=) I går hadde jeg voldsomme smerter noen cm under navelen. Hva kan dette egentlig være? Har IKM i dag, men den har enda ikke kommet. Hadde sex under EL, å går ikke på prevensjon. Det er forsatt litt smerter.. Aldri hatt mens smerter så jeg vet ikke hvordan det kjennes ut. Men jeg hadde så vondt at jeg ikke fikk til og stå. Det var grusomt! Kan dette være et tegn på at jeg er gravid? Har også ømme pupper, hatt mye halsbrann i det siste, Pittelitt vond i korsryggen.. vært små kvalm 2 ganger..
¤suzy¤07¤09¤okt10 Skrevet 17. mai 2008 #2 Skrevet 17. mai 2008 Alt dette er jo bra tegn på at du er gravid! Det med navelen, er det akkurat som om noen drar i den innen i fra? Husker jeg hadde det da jeg gikk med jente mi! Kan være et tegn på at ting begynner å skje der inne! Du får ut å løpe å kjøpe deg en test på mandag! Lykke til, krysser fingrene:)
White*Angel Skrevet 17. mai 2008 Forfatter #3 Skrevet 17. mai 2008 det kjentes ut som noen prøvde og dra ut alt av organer, det knøt seg og var helt jævli. Måtte legge meg i senga og krøke meg sammen. Så du tror kanskje det er et håp?=)
Ire86 m/tvillinger <3 Skrevet 17. mai 2008 #4 Skrevet 17. mai 2008 kanskje du er en av dem som prod seint hcg Lykke til
White*Angel Skrevet 18. mai 2008 Forfatter #5 Skrevet 18. mai 2008 Dytter i håp om at noen ikke ha sett den!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå