Gjest Sekretøsa Skrevet 16. mai 2008 #1 Skrevet 16. mai 2008 Greit, jeg har stressa rundt i hele dag, med en unge hylende i vogna (var trøtt og sliten stakkar), for og finne en jakke (dumme meg som ikke tenkte på det litt før...) Telefon min ble ødelagt, så jeg måtte innom et sted og se om de kunne fikse den, hvilket de ikke kunne... men... Det er minstens aller første 17.mai-feiring, og det er eldstejentas 3'dje, men jeg har ikke vært med henne de 2 siste åra, så jeg gleder meg MASSE MASSE!!!! :D I tilegg skal vi være sammen med mamma og hennes kjæreste+barn, og broren min.. og jeg har ikke feira med de på leeenge lenge! Så det blir en knallbra dag!!!! (får en håpe!)
fox`y Skrevet 16. mai 2008 #2 Skrevet 16. mai 2008 Gleder meg masse masse jeg oxo,bare synn sambo må jobbe hele helgen:( men han kommer en tur hjem en tur i morgen kl.19 da.. er minstemann sin første 17 mai oxo så d blir kos.. skal ha middagsgjester vi da på grilling å div så blir nokk morro:) Har stressa som bare juling i dag,vaska vindu,baka 2 kaker,vaska klær,skifta på senga å d me 2 turbo gutter i hælene som skal krangle og finne på my tull. har igjen å vaske huset ennå da og stryk klær phuuuu men da tror jeg at jeg gir meg med husarbeide for i dag.. kos dere masse i morgen da,blir nokk en koselig dag:) håper bare været blir bedre enn dette da:/
silhah og emilie Skrevet 16. mai 2008 #3 Skrevet 16. mai 2008 ååh jeg også er pia mi sin andre feiring men føler hun får mere utbytte av den i år enn i fjor:) Er mye stress før en slik dag men det er sååå verdt det:) uansett om det blir regn eller sol i morgen så skal vi koooose oss:)
mamma-07 Skrevet 16. mai 2008 #4 Skrevet 16. mai 2008 Jøss så flinke dere er da høres ut som en dere har alt klart for en flott feiring. Det blir den første 17.mai feiringa til sønnen min også håper såklart at det blir opphold ellers ser han så lite mellom regntrekket til vogna. Men satser på pent vær, bare han ikke sover så lenge, skal på jobben på ettermiddagen så vil jo gjerne rekke litt. Håper dere får en strålende dag med solskinn og moro.
Gjest Skrevet 16. mai 2008 #5 Skrevet 16. mai 2008 Gleder meg masse, lille snuppa mi blir såå fin i finstasen :)
Gjest Skrevet 16. mai 2008 #6 Skrevet 16. mai 2008 Hei! Jeg og! Været er trist, men vi får bare kle på oss deretter...God feiring!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå