Gjest Skrevet 16. mai 2008 #1 Skrevet 16. mai 2008 De har ingen farge, men jeg kjenner de når jeg stryker på henne. Det er mest på mage og rygg. Noen ide om hva det kan være?
Har ei tulle med øyne blå <3 Skrevet 16. mai 2008 #2 Skrevet 16. mai 2008 Det har tuppa mi også... dytt...
Gjest Skrevet 16. mai 2008 #3 Skrevet 16. mai 2008 Hun har kansje blitt litt for varm de siste dagene?! Hatt litt for mye klær på seg.
Har ei tulle med øyne blå <3 Skrevet 16. mai 2008 #4 Skrevet 16. mai 2008 Tror ikke det i mitt tilfelle ihvertfall... hatt body og fleece jakke og tynn vårdress i barnehagen. 12 grader her. Synes nesten ikke,bare kjenner det på magen og ryggen som Glada sier. Bitte,bitte små.
Gjest Skrevet 16. mai 2008 #5 Skrevet 16. mai 2008 Tror heller ikke det er varmeutslett, for da pleier de å være litt røde. Men disse er ikke synelige omtrent, kan bare kjennes. Lurer på om det kan være en raksjon på solkrem eller noe.... Smører med fuktighetskrem hver dag nå for å se om det går bort.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå