Attpåklatten :-)™ Skrevet 16. mai 2008 #1 Skrevet 16. mai 2008 Du er flink som klarer å ta vare på deg selv. Du kan lære oss andre noe du! Håper du fortsetter å kose deg selv om du har vondt, men jeg synes du er flink til å prioritere fint;-D Ha en flott helg i nydelige bunader!!! Håper vi får se bilder:-) Så kan jeg angre ennå mer på at jeg valgte feil dengangen jeg var 14;-D
mamma søker barn-har fått 2 Skrevet 16. mai 2008 #2 Skrevet 16. mai 2008 Hei Karomamma, jeg slenger meg på her jeg. Og så skryter jeg av hvor flink du er:o)) For det er lurt å ta vare på en skulder, kan hende du får bruk for den senere:-D Får du hjelp til å stryke bundadskjorter da??? For det er vel ikke utpreget heldig for en dårlig skulder?? Ha en fin fin 17. mai:o)
Reveenka Skrevet 16. mai 2008 #3 Skrevet 16. mai 2008 Håper det går rette veien med den skulderen, og at du snart er frisk igjen!
temasti - vil ikke ha nr 4 Skrevet 16. mai 2008 #4 Skrevet 16. mai 2008 Jeg vil også ønske GOD BEDRING til Karosangfuglen!
♥Snulder Skrevet 17. mai 2008 #5 Skrevet 17. mai 2008 Slenger på en fortsatt God Bedrings klem til Karomamma!! Håper dere har hatt en festlig 17. mai!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå