Gjest Skrevet 16. mai 2008 #2 Skrevet 16. mai 2008 Alle burde fått svar nå. Hva står det på kvitteringen din da? Der står det når du får vite.
mamman til to gutter Skrevet 16. mai 2008 #3 Skrevet 16. mai 2008 I kommunen jeg bor har de gått ut i avisen og sagt at alle barn, uansett alder, får barnehageplass. De første svarene sendte de ut for ca 1mnd siden, men jeg vet om noen som fortsatt ikke har fått brev. Hun hadde fått beskjed om av kommunen at innen midten av mai skulle alle få svar, så regner med hun ringer kommunen igjen til uka hvis ikke hun har fått brev de siste dagene.
happybirthday Skrevet 16. mai 2008 #4 Skrevet 16. mai 2008 Vi har ennå ikke fått høre noe, og vi bor i en by det visstnok skal være full barnehagedekning i....:-(
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå