Gå til innhold

"De overlevde jo før i tida!" Verdens mest idiotiske utsagn..!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Mange gjorde faktisk ikke det, og det er nettopp derfor vi har de reglene og anbefalingene som finnes i dag.

 

Hvorfor er dere ikke glade for at vi har lært hvordan vi kan gjøre ting tryggere og bedre for barna våre?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

de døde jo før i tiden. mye høyere dødlighet før enn nå;) sikkert en grunn til at man har slike sider som matportalen, leger osv som gir rettningslinjer til gravide

Skrevet

SIGNERER denne med store bokstaver!!!!7

Er sååååå lei av det utsagnet.

Vi skal være kjempe glad for all forskning har funnet ut med tanke på mat,bilsikring osv. Dødsstatistikken på dødfødsler,barnesykdommer,barni bil har jo gått betraktelig ned.

Hvorfor ikke følge ekspertene sine råd, istedenfor å tro en er verdens mester i alt. Nå vet jeg at det me at jeg kjenner barnet mitt best bla bla kommer. Men jeg snakker om forskning!!

 

Godt å lufte ut litt!!!!

Skrevet

Enig!

Jeg spurte på et fly nylig om de hadde baguett uten spekeskinke, og gjett hva flyvertinna svarte, sånn passe snurt: "Jeg spiste alt da jeg var gravid". Interessant for meg..

Det er da bare i 9 mnd vi må holde oss unna noen få matvarer - et lite offer, syns jeg.

Skrevet

Spekeskinke kan du spise selv om du er gravid så lenge det har vært frossent først... Men kan skjønne du ikke ville ha det på et fly ja;)

Skrevet

Hvor skinka hadde vært og ikke vært, hadde vertinna ingen oversikt over, gitt.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...