moden mamma Skrevet 14. mai 2008 #1 Skrevet 14. mai 2008 Nytt sted - bestemt på sist lunsj - Fridays på Aker Brygge. Håper det passer de fleste! Der vet vi det er god mat, (og nok for meg.. ref små salater på SudØst) gode stoler ute og inne, og sist men ikke minst.. Gratis påfyll av brus!! (litt sunnmøring i meg skjønner dere) Håper vi får med oss noen flere denne gangen - kanskje til om med noen nye? Selv om vi har holdt på med disse lunsjtreffene en stund har det vært/og er utskiftning av folk - så vi trenger påfyll med "nygravide"/nye ansikt. Kanskje noen av dere som har født har lyst/makter å komme? Håper på MANGE lunsjere - kjempefint om dere skriver dr på i løpet av helga slik jeg får bestilt bord mandag.
Annkimor Skrevet 14. mai 2008 #2 Skrevet 14. mai 2008 Jeg vil være med! Men en gang jeg satt ute der, ble vi nærmest gitt regning og kastet ut før vi hadde spist opp! Men blir vel ikke problem, skal vel regne!.....
litengutt+2_spirer i magen Skrevet 15. mai 2008 #4 Skrevet 15. mai 2008 Da tror jeg endelig det passer for meg igjen også. Har jo bare fått vært med en gang og det begynner å bli lenge siden..... Har kommet noe i veien hver gang etterpå. Så da kommer jeg om gutta fortsatt holder seg i magen :-) Gleder meg til å treffe flere tvillingmager igjen.
cammis80 Skrevet 15. mai 2008 #6 Skrevet 15. mai 2008 Hei! Eg skal prøve å komme også Er min første gang! Jobber endå, men er akkurat gått ned i 50% så da får eg tid:) Camilla
moden mamma Skrevet 15. mai 2008 Forfatter #7 Skrevet 15. mai 2008 Kjempekoselig! Dere er kjempevelkomne! Vi er sååå pratsomme og veldig enkle å komme i kontakt med..
Milla s Skrevet 15. mai 2008 #8 Skrevet 15. mai 2008 Hei!! Jeg ville være med til tirsdag. Det er min første gang, jeg ser vel hvem dere er når jeg kommer :-).
moden mamma Skrevet 15. mai 2008 Forfatter #9 Skrevet 15. mai 2008 Lover deg det blir ingen problem ) Dessuten blir bord reservert med nøkkelord "tvilling"
trude_fikk_tvillinger_mai08 Skrevet 16. mai 2008 #10 Skrevet 16. mai 2008 Jeg kommer nok desverre ikke altså
Ventet på nr 2 og 3 Skrevet 16. mai 2008 #11 Skrevet 16. mai 2008 Det gjør nok ikke jeg heller Men hvis jeg blir riktig desperat og lei på denne magen og vill starte det hele så kanskje det ikke er noen dårlig idé å prøve seg på en lunsj... Men slik det ser ut nå så må jeg melde pass. Dere må ha det like hyggelig som vanlig!
Fanny08 Skrevet 19. mai 2008 #12 Skrevet 19. mai 2008 Jeg skal prøve å komme, men kan ikke love det. Har hatt utrolig mye ryggproblemer nå og sover nesten ikke om natten. Men om jeg er ok i formen så skal jeg prøve...går det ann å ikke booke sikkert?
Solemio + 2 i magen Skrevet 19. mai 2008 #13 Skrevet 19. mai 2008 Status quo her fortsatt, så jeg satser på lunsj i morgen også.
moden mamma Skrevet 19. mai 2008 Forfatter #14 Skrevet 19. mai 2008 Jeg har telt opp 9 stk som blir med i morgen - flere nye! Det blir spennende.. Noen flere som hiver seg med? Antar jeg ringer om en time eller to og reserverer bord. Håper junior på 2,5 år er såpass i form at jeg kan levere han noen timer fra meg. Han sliter med noen tenner og "litt" pollenallergi - men jeg satser på lunsj sammen med dere! Bord blir reservert under: Åse og Tvilling Noen som har tilgang på god printer og kan printe ut den eksisterende lister over oss som har vært på treff til nå? Min er ikke bra.. Lyst å ha med de nye - fint om vi kunne notere de opp under lunsjen.
Annkimor Skrevet 19. mai 2008 #15 Skrevet 19. mai 2008 Beklager å si ifra så sent, men jeg får ikke blitt med imorgen heller! Gullet har smittet meg med forrige ukes forkjølelse... Skal i tillegg på nav for å få litt oppklaring i foreldrepenger/ferie/7 uker ekstra mystreiet.. MEN neste uke skal ingenting komme i veien! Jeg er forresten ikke med på de listene, tror jeg... Vil gjerne stå der ;-)
moden mamma Skrevet 19. mai 2008 Forfatter #16 Skrevet 19. mai 2008 Så dumt du ikke kan komme! ...men slik er det jo bare innimellom.. Har sendt deg PM - så skal vi nok få deg på lista! God bedring..
Jannec2 Skrevet 19. mai 2008 #17 Skrevet 19. mai 2008 Jeg kommer desverre ikke til å kunne være med. Kos dere masse ;o)
phantomet Skrevet 19. mai 2008 #18 Skrevet 19. mai 2008 Jeg er litt ambivalent til om jeg klarer å komme imorgen. Har forferdelig lyst, men jeg har som sagt vært helt på felgen de siste dagene, og imorgen er jeg alene med guttaboys, siden mannen drar til utlandet med jobben tidlig imorgen...
moden mamma Skrevet 19. mai 2008 Forfatter #19 Skrevet 19. mai 2008 Forstår situasjonen godt! Prioriteringen er enkel.. SELV om du blir savnet! Jeg har bestilt bord til 10 - så ser vi hvor mange vi blir til slutt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå