prego Skrevet 14. mai 2008 #1 Skrevet 14. mai 2008 Lillejenta her i huset har den siste uka begynt å skikkelig kvikne til.. er veldig opptatt av å se seg rundt og følge med. før var det greit å ligge i sofaen og kikke, men nå er det hyl og skrik hvis hun ikke får "sitte" på fanget å se seg rundt.. Hun "prater" også som et uvær.. Trodde ikke de var så oppvakte ved bare 7 uker.. Hvordan er deres babyer?
Renate :-) Skrevet 14. mai 2008 #2 Skrevet 14. mai 2008 Sander blir syv uker på fredag, han er også slik, skal se mest mulig, følger bevegelser i rommet, kan studere lyset i evigheter. Liker veldig godt å bli bært på men det er ikke aktuelt å bli bært slik at han ikke ser noe lengre, skal helst strekke hodet over skulderen vår å se seg rundt :-) Syns det er kjempe kjekt når han blir slik!!
vipsen*en av hver* Skrevet 14. mai 2008 #3 Skrevet 14. mai 2008 Linnea var 7 uker på søndag.. I går for første gang lo ho.. Det var så herlig å høre.. har ikke hørt det mer da men var så gøyt..gleder meg til neste gang, ellers er ho begynt å like å ligge i baby gymen.. prøver å ta på tingene.. kjekt.. har mye å glede oss til..
prego Skrevet 14. mai 2008 Forfatter #4 Skrevet 14. mai 2008 åh, vi har ikke fått babygym enda, har ønsket det av oldemor, men kommer det ikke snart så kjøper jeg en selv
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå