Gå til innhold

Noen som har Norges Energi som strømleverandør??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Sliter så voldsomt med å finne ut hvilke leverandør jeg skal bruke, men kom vel frem til Norges Energi. Men de har jo så mye forskjellig å velge mellom. Gul spotpris, Topp 10....Hvem skal man velge liksom.

Jeg har en leilighet på 70 kvadrat, men har ikke peiling på hvor mye strøm jeg kommer til å bruke da jeg akkurat har flyttet inn.

Noen som kan gi gode tips??

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hadde, de var bra i starten, men plutselig begynte de å sjonglere noe voldsomt med prisen og vi fikk veldig høye strømregninger, har nå endret til Fjord Kraft og er hittil veldig fornøyd

Skrevet

Spotpris, uansett leverandør.

 

Dersom du skal regne deg fremt til leverandøren som er billigst for deg så gjøres det ved at du ser på hva de har i påslåg per kwh eller fastpris per mnd. (de bør bare ha en av delene)

 

Dersom de kun har fastpris per mnd så kan du gå ut fra si et forbruk på 10 000 kwh (som nok er litt mer en du kommer til å bruke) og dele fastpris per år på dette, så får du påslaget de har per kwh.

 

Skrevet

Hva heter den avtalen som er "best" fra Fjordkraft da?

Skrevet

Noen som har hørt om Vitel eller SKS da? De ligger øverst på lista over billigste som leverer til min kommune i allefall. Ellers ligger ikke Fjordkraft på den lista over spotpris (av 15)

Irriterer meg bare fryktelig over at jeg aldri kan bestemme meg..hehe

Skrevet

Har gul spot og er veldig fornøyd, Hafslund derimot er IKKE bra!

Skrevet

OsloMor; Hvem tror du fullt og helt eier NorgesEnergi egentlig?

*flire*

 

Et lite "hint"; Heleid datterselskap i Hafslund konsernet... På lik linje med HAfslund Strøm, Hafslund Direkte osv osv .

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...