Gå til innhold

hikker babyen din??


Anbefalte innlegg

Skrevet

min lille snuppe hikker rett som det er, og jeg har ikke tenkt så mye over det før NÅ når jeg fikk en mail fra pampers som jeg satte meg ned og leste på...der står det at man skal kontakte helsestasjon eller lege om barnet hikker...å da tenker jeg hjeeelp, er det virkelig ikke normalt at de hikker?? blir litt bekymra merker jeg, for da bør jeg få sjekka vesla mi...hu er 18 dager by the way..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ja,husker den mailen... Men da hikka tilfeldigvis snuppa på neste kontroll og helsesøster sa det var helt normalt... Jeg regner da med det?? Har ikke tenkt så mye over det etter at hs sa det var vanlig.. Hun er straks 4 mnd,og hikker minst en gang pr dag.

Skrevet

har aldri hørt at man skal kontakte lege eller hs om barnet hikker ??

hu hikket masse i magen, og hikket innimellom når hun kom ut. nå hikker hun en gang i blandt bare.. men det gjør jo jeg også;)

Skrevet

Helt normalt å hikke... Hvis alle skulle gå til legen hver gang babyen hikket, så hadde ikke legen hatt annet å gjøre :)

Skrevet

å da begynte faktisk lille snuppa å hikke akkurat nå som jeg begynte å bekymre meg.....hehe.. syns det var rart om det var unormalt serru.. men da er det jammen håpløst å sende ut en mail hvor det står at man skal kontakte hs/lege om de hikker!!!!!! argh, får jo en uvitende nybakt mamma til å bli overnervøs...fysh!!!!

Skrevet

Skjønner ikke hvorfor de sender ut sånn til folk, men ikke bry deg om hva som står der. Babyen din hikker, og det gjør alle andre også :)

Skrevet

min hikker mye! Og jeg nevnte det for hs en gang og det var helt normalt.

Skrevet

takk for svar, da engster jeg meg ikke for det lenger!! :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...