hope<3<3 Skrevet 13. mai 2008 #1 Skrevet 13. mai 2008 Lurer på om det er mangen som ikke har hatt symptomer,eller bare litt... Og evnt hvor langt dere var på vei når dere fant utav at dere var gravide,fikk symptomer ;)=)? Føler bare murringer nederst i magen,ellers ingenting:(
temine Skrevet 13. mai 2008 #2 Skrevet 13. mai 2008 Jeg visste det bare jeg...så kom symptomene litt etter litt uka etter jeg forventa TR.
mamman til juliprinsesse Skrevet 14. mai 2008 #4 Skrevet 14. mai 2008 Jeg testa pos før jeg rakk å skjønne noenting (3 dager før tanta skulle komme) etter det fikk jeg noe stikking i magen og utrolig ømme bryst!!! så gikk dette over og siden har jeg ikke merket annet enn at magen vokser, og etter uke 20 begynte jeg å kjenne liv. nå kjenner jeg liv å røre nedi der hver dag, er 28+5 men ellers ingen andre symptomer faktisk!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå