nick_342104 Skrevet 13. mai 2008 #1 Skrevet 13. mai 2008 Noen som har vært i Frøsøn dyrepark(husker ikke hvordan det skrives) i den senere tid? Hvordan er det der?
Nyseryllikberta Skrevet 13. mai 2008 #2 Skrevet 13. mai 2008 Var der i sommer vi. Det er ganske nedslitt der, men helt greit. Ungene syns uansett dyra er morsomme og spennende. Østersund er en trivelig by. Vi var også i Frøsø-badet en dag.
Thunderstruck Skrevet 13. mai 2008 #3 Skrevet 13. mai 2008 Ja,veldig slitt og gammelt..Lukta ikke særlig godt der heller.Gjengrodd ved utebordene/karusellene var det også da vi var der i 2005. Skal ikke dit flere ganger vi hvertfall..
Mamman til AM&JS Skrevet 13. mai 2008 #4 Skrevet 13. mai 2008 Vi var der i fjor...standarden var vel ikke helt topp..men vi spiste og satt å kosa oss ute der vi..uten at det var for ille..maten smakte godt også!! Ungene og vi voksne synes dyra var veldig spennende..morsomt å se løver på nærthold..og karusellene falt rett i smak til våre to eldste!! Men var vel ikke en frodig og flott park for å si det sånn...Vi vil gjerne tilbake...så ille var det jo ikke!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå