Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Da har jeg vasket alle babyklærne og sengeklærne til den lille!:) Deilig! Gikk jo radig unna da, har jo bare 3 forskjellige farger nesten, hvitt, blått og Grå/beige/brunt:) Tok noen på 30 grader og det meste andre bare på skylling! Hadde trodd det skulle ta hele dagen, men jeg var jo faktisk ferdig i løpet av formiddagen:) Og så koselig det var:)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

ja, det er noe av det beste under hele graviditeten!! Og ikke minst den gode roen som kommer i etterkant:-) Kos deg videre i dag og resten av svangerskapet!!

Skrevet

Holder på nå, jeg! Koser meg! Nå er jeg bare utålmodig etter å få det tørt så jeg kan legge det på plass i skuffer og skap. Ekstra koselig er det se igjen storebrors klær fra hans nyfødttid. Blir helt sentimental. : )

Skrevet

Satt ¨på en maskin selv med en blanding nye og gamle arveklær i alle regnbuens farger! Håper det går bra og at ikke fargene blandes under vask? Aldri vasket så mye farger før!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...