Gå til innhold

Dette huset vil jeg ha......


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Kjempefint hus, men med en samlet inntekt på 800.000 ville jeg nok sett etter et hus uten 1,2 mål tomt, sjøutsikt, båtplass og 170 kvm boltreplass :) Sorry :)

 

Skrevet

ja, der kunne jeg gjeeeerne ha flyttet inn om vi hadde hatt pengene. hehe

Skrevet

Synes ikke det var så fint, jeg...

Men nå kommer vi fra et sted hvor boligprisene er myyyye lavere, så standarden er jo ganske mye høyerre...

 

Altså, når vi er ferdigutdannet vil vi ha litt i overkant av en million i årsinntekt, og da har vi råd til hus med høyere standard enn det der, til en myyyye lavere pris.

(Hadde aldri hatt råd til det der...)

 

Det skal lønne seg å bo i distriktene;)

Skrevet

Huset er vel nokså ordinært i grunn, god standard og mye plass, men sjøutsikten, beliggenheten og tomtstr. er nok verdt 2 mill alene. :) For 4 mill hadde man fått et palass her jeg bor - da snakker vi herregård altså.

Skrevet

Drøm i vei :) Med eks'en drømte jeg om å flytte inn i en sveitservilla, skjønner hvordan du har det ;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...