Gå til innhold

Lurer på en ting,ang bakteriell vaginose


Anbefalte innlegg

Skrevet

Må man ha GU når man bestiller legetime om man mistenker dette?Eller holder det at man sier det lukter liksom?Jeg tør ikke bestille legetime,for jeg er så redd for GU..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

De må nok ta en prøve, men kanskje kan du ta den selv, det er med sånne lange q-tips. Spør!

 

Kom deg til legen, det er så DIGG å bli kvitt den lukta!

Skrevet

Tro meg,DET tviler jeg ikke på..

Skrevet

Men jeg syns det er så ekkelt med den GUen,vertfall siden jeg kjenner legen min litt..

 

HI

 

Skrevet

Jeg kjenner legen min godt. Er aldri snakk om noe GU der i gården. Henvises til gynokolog. Det forstår de:)

Skrevet

Jo men ikke sånn kjenner hverandre.Da jeg var gravid fikk vi en god tone osv.Merker liksom jeg kan snakke med han om det meste.Men jeg har så LITE LYST å vise han greia mi.

 

HI

Skrevet

Kan du ikke bare ringe legekontoret å si at du trenger en hensvisning?

Bare si at du vil ha en kvinnelig feks. Det er det mange som gjør, så han tenker nok ikke over det en gang:)

Skrevet

Går det an altså?Å bare be om å få en annen?Koster dette penger?

 

HI

Skrevet

Du kan jo også spørre på apoteket da. Jeg fikk en gele som het "Actigel" og som virket veldig bra. Helt ufarlig å bruke. Og hjelper det fortsatt ikke kan du bestille time hos lege/gynokolog.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...