Gå til innhold

Hei:)


sebastian + en til

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg er 35 år fra Bergen , fødte min herlige sønn for 9 uker siden.

Har ventet på dette lenge, så jeg er stolt som en hane:)

 

Nå når de første ukene er tilbakelagt merker jeg at alt føles tryggere, og bedre. Jeg nyter dagene hjemme med gullet mitt, og det er helt utrolig å følge utviklingen hans dag for dag:)

 

Som førstegangs fødene har jeg stor nytte av en side som dette, uannsett hvor voksen man er;) Har et inntrykk av at vi "voksne" bekymrer oss mere...stemmer dette?:)

Har til stadighet også i graviditeten vært inne på barn i magen/ din baby for å lese om andres erfaringer etc.

 

 

 

Hilsen fra meg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Heisann og velkommen inn hit til oss :-)

 

Jeg er 32 år og har ei lita jente på snart 14 mnd. Storkoser meg med henne. Utrolig at 14 mnd kan gå så fort egentlig :-)

 

Gratulerer så mye med sønnen din! Er så mye nytt som skjer hver eneste dag.

 

Jeg er jo også førstegangs og har nok bekymret meg ganske mye i disse 14mnd men føler ikke at jeg bekymrer meg mer enn andre.

 

 

Skrevet

Hei hei - GRATULERER så mye

Vi fikk ei nyyydelig lita (2kg) jente i juli 2007 - og som de sier her - NYT det - går sååå fort he he

 

Det skjer noe hver dag - og man må bare nyte. Permisjonstiden går så fort atte he he( jeg startet litt tidligere og jobbe), men har utvidet den litt i etterkant -

 

Her inne er det mange gode råd og få , og mange hyggelige jenter

 

Klem fra oss

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...