Gå til innhold

Da har jeg lagt ut nye magebilder:)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er inne i uke 33 nå.. morro om flere fra omtrent samme tid har lagt ut bilder:)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har termin 3 juli og siste bilde er tatt når jeg er 31+0 akkurat.

 

 

Skrevet

Jeg har lagt ut bilde fra 33+4.. Er 34 nå..

Du har jo ikke mage du da:p hehe

Skrevet

Var ikke så stor du heller da:) Og du er jo andregangs.. :) Hadde vært veldig greit om magen min hadde holdt seg på denne størrelsen frem til terminen:) Synes den er stor nok og tung som den er:) hehe

Skrevet

Hehe.Nei,overraskende nok så var jeg faktisk myyyye større første gangen:p

Synes ikke magen er tung enda,men det syntes ikke jeg 14 dager over termin med sønnen min heller i grunnen.hehe

Skrevet

Åh, så greit da:) Synes den er mest tung på natta jeg da... er ikke samme gleden å legge seg på kvelden lengre.. men ellers så går det egentlig ganske greit.. skal ikke klage i grunn, har jo vært veldig heldig i forhold til mange andre som har mye mere plager gjennom svangerskapet.. Så har vel ikke lov til å si noe:)

Skrevet

Jeg må bare få si at jeg gjerne skulle byttet magestørrelse med dere begge to. Jeg føler meg som en hvalross nå.....

 

Magen din Madde var jo bare så søt og nett. Ser bare sååå deilig ut.

Skrevet

Ja,hos meg er det tungt på natta.Det er i symfysen,som jordmor så fint kalte det.. Stivner der hver eneste natt og det er smertefullt.

Er vel eneste jeg kan klage på i grunnen,men synes virkelig det er nok!hehe

Skrevet

Er ikke så stor magen din heller da *christoffer i magen* :) og du er jo tredjegangs? og er ingenting i nærheten av en hvalross engang:) håper jeg får like fine mager som dere når jeg skal ha flere barn:) Stort sett så vokser vel magen og blir større og større for hvert svangerskap man har.. Synes alle gravidmager er fine jeg. er noe så spesielt over en gravidmage.. :)

Skrevet

Det ligger et par bilder av kulen min fra uke 32, men nå er jeg kommet til uke 36 da.

Skrevet

Åh, ikke lenge igjen du da:) Synes tiden går så vanvittig fort jeg.. men går kanskje tregere den siste tiden kan jeg tenke meg:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...