Anonym bruker Skrevet 11. mai 2008 #1 Skrevet 11. mai 2008 Lurer på om det Er noen her inne som IKKE har rutiner på kveldstellet til en baby på 3-5mnd Jeg hater rutiner og sliter veldig med å få det til
mizz25 Skrevet 11. mai 2008 #2 Skrevet 11. mai 2008 Heisann =) ja,vi har akkurat fått det til ;-) min e 3 mnd,steller han rundt klokken 19-19.30,koser oss på badet med storesøster å storebror,får litt pupp før vi steller å pupp mens han e naken på badet =) så e det litt kos i stua,så e det å legge seg rundt 20 =)
Sora Skrevet 11. mai 2008 #3 Skrevet 11. mai 2008 Hei du! Vi har ikke rutiner her. Hun er nå 8 mnd, men vi har ikke hatt rutiner noen gang. Hun vet at hun får kveldsmat, kveldsstell, tannpuss, lest en bok o.l. men når, hvordan og hva styres etter hva hun vil. Hun er en kjempeglad baby, og vet at natten kommer, så vi har aldri hatt noen problemer med vår mangel på kveldsrutiner.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå