Chaiemae Skrevet 11. mai 2008 #1 Skrevet 11. mai 2008 Våknet med smerter i mellomgulvet og det vil ikke gi seg, er så utrolig trøtt og sliten. Vurderer fortløpende om jeg skal gå bort på legevakta men håper jeg slipper.
Månestråle75 Skrevet 11. mai 2008 #2 Skrevet 11. mai 2008 Stakkars deg ( Håper smertene slipper taket, og at du slipper legevakta. God bedring!
liesje Skrevet 11. mai 2008 #3 Skrevet 11. mai 2008 Uff så dumt, jeg syns du ska ta en tur til legevakta hvis det ikke har gitt seg. man blir jo redd for at det kan være noe alvorlig og om ikke annet så kan de i alle fall avkrefte det.
Magstar Skrevet 11. mai 2008 #4 Skrevet 11. mai 2008 Huff da. Tror det er lurt å gå til legen. Har du begynt med Gonal-f?
kaje Skrevet 11. mai 2008 #5 Skrevet 11. mai 2008 Uff da det høres ikke godt ut...ta deg en tur på legevakta hvis det ikke gir seg. Viktig at du passer på deg selv nå ifht. den prosessen du er i . Riktig god bedring, håper det går over av seg selv. Klem :-))
Chaiemae Skrevet 11. mai 2008 Forfatter #6 Skrevet 11. mai 2008 Takk skal dere ha. Gikk bort på legevakta i 9-tiden og da var det begynt å bedre seg litt. Kom raskt inn og fikk tatt ekg, blodtrykk og tempen. Men så var det slutt på hurtigheten og jeg ble sittende lenge og vel før jeg fikk kom inn til legen.Ble jo mye bedre bare den stunden jeg måtte vente. Alt så heldigvis bra ut og jeg ble bedt om å komme tilbake dersom det ikke ga seg eller forverret seg. Tenkte på hjertet i natt og var redd for at forsøket måtte avlyses.
@Desea Skrevet 12. mai 2008 #7 Skrevet 12. mai 2008 Hei Chaimae og takk for sist! Håper formen er bedre nå og at smertene har roet seg. Fikk du noe tilbakemeeldign på hva det kunne være? Synes selv det kan være dårlig med oppfølging og responsi ifm mage/mellomgulvsmerter. Lykke til og håper det ikke ødelegger for forsøket ditt.
Chaiemae Skrevet 12. mai 2008 Forfatter #8 Skrevet 12. mai 2008 Smertene er helt borte og jeg aner virkelig ikke hva det var. Legen visste heller ikke hva det kunne av. Ingenting skal få ødelegge dette forsøket for det er nå jeg skal bli gravid.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå