Anonym bruker Skrevet 10. mai 2008 #1 Skrevet 10. mai 2008 Hvordan er det med det? Mener og ha lest at det ikke er bra de tre første mnd fordi det da er vanskeligere for egget og feste seg, og det øker faren for at man kan miste. Er dette en myte, eller stemmer det??
Tommage♀♂ Skrevet 10. mai 2008 #2 Skrevet 10. mai 2008 I boka mi står det at du kan trene omtrent hva du vil så lenge du kan snakke mens du trener. Altså ikke bli så andpusten at du ikke kan prate
Anonym bruker Skrevet 10. mai 2008 #3 Skrevet 10. mai 2008 Tror det stemmer for dem som sliter med å bli gravide...eller er vel et råd de får at man skal ta det mest mulig med ro. Eller så er det en myte at det gjelder for disse For "vanlige" svangerskap er det helt ufarlig. Sjekk inne på Bli gravid kanskje?
Anonym bruker Skrevet 11. mai 2008 #5 Skrevet 11. mai 2008 Jeg gikk på spinning til jeg var 5 mnd på vei, ingen fare. var også med på pulsspinn, klarer absolutt ikke å parate under en pulstime for å si det slik.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå